3

Якщо у вас є справжній ДІМ, а не просто житло, то цей простір стає для вас не лише стінами , а й захисником позитивних емоцій, вашою фортецею, в якій і стіни допомагають. Де б ви не бували, коли повертаєтесь додому вам тут буде краще.

Для сприйнятливої натури – естета і художниці Наталі Бартків дім ще й місце для «Солодкої втечі».

Творчість Наталі сміливо можна віднести до напряму інтимізму в живописі (фр.Intimisme) , що характеризується зображенням інтимних «домашніх» сюжетних сцен.

В картини Наталі Бартків хочеться потрапити, як в альтернативну реальність, щоб втекти від брутальності буття в місця відпочинку затишних теплих осель, де панує аромат свіжої випічки, щебечуть домашні пташки, посеред натюрморту з чарівливим посудом стоять складені піраміди з фруктів, в умивальнику букет квітів, зірваних просто з власного вічнозеленого саду, а з балкону видно море…

Попередня виставка Наталі Бартків, що розпочала малювати лиш в 2004 , відбулась в «Зеленій канапі» два роки тому. На ній Наталі вдалось здобути повагу мистецького світу Львова і любов шанувальників її творчості, які могли запам’ятати її ще й з сольних виставок в кав’ярнях «Світ кави» та “Віденські булочки».

Родзинкою експозиції стала кераміка роботи Наталі Бартків.